18273225 лютого відбулось чергове засідання вченої ради університету. Розпочалось засідання з вручення атестата «Почесний професор ТДАТУ» тим, хто має важливі досягнення у роботі на благо рідного краю: народному депутату України Сергію Мінько; голові Мелітопольської районної ради Олександру Мордику; голові Аграрного союзу Запорізької області, директору «Агрофірма Ольвія» Анатолію Тиховоду.

Студенту магістратури механіко-технологічного факультету – В’ячеславу Латоші, було вручено стипендію імені Дмитра Моторного. Ця стипендія, яка вручається з лютого 2019 року, виплачується студентам старших курсів за високі показники у навчанні та науково-технічній творчості.

Порядок денний включав наступні питання:

1. Про результати ректорської перевірки залишкових знань студентів університету з дисциплін зимової екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.

Проректор з НПР Олександр Ломейко представив результати набутих студентами знань, а вчена рада постановила проведення роз’яснювальної роботи щодо мотивації студентів до складання ЗНО з іноземної мови, та ряд питань щодо вдосконалення якості підготовки студентів.

1. Про основні фінансово-економічні показники діяльності університету в 2019 році та проект кошторису на 2020 рік.

Головний бухгалтер ТДАТУ Тетяна Крутікова представила звіт, а вчена рада постановила ряд питань по фондам університету.

Прес-служба ТДАТУ