З 12 по 14 квітня, в місті Запоріжжі під егідою Департаменту культури та туризму Запорізької міської ради і громадської організації «Запорізький молодіжний еколого – краєзнавчий центр»; у КЗ Палаці Культури «Орбіта» відбувся Міжнародний шоу-фестиваль талантів «ZaГрай entertainment FEST Весна – 2019».

Юні таланти з Дніпра, Кривого Рогу, Сум, Львову, Маріуполю, Бахмуту, Одеси, Костянтинівки, Чернігова, Запоріжжя, Бердянська, Токмака, Мелітополя, Приморська, а також іноземні учасники з Марокко та Румунії намагались стати кращими у наступних номінаціях: «Найкращий вокаліст року», «Найкращий шоу-номер року», «Найкращий цирковий колектив року», «Найкращий хореографічний колектив року», «Найкращий номер у розмовному жанрі», «Найкращий театр мод року» за наступними віковими категоріями: «baby stars» до 10 років; «drive stars» 11-15 років; «gold stars» – 16 років та більше.

Приморський район на цьому мистецькому святі у жанрі «Найкращий номер у розмовному жанрі» (вікова категорія: «gold stars» – 16 років та більше) самобутньо та яскраво представила дебютантка-розмовник, студентка першого курсу спеціальності «Геодезія і землеустрій» ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», вихованка студії поетичного слова «Ефтерпа» Ангеліна Хомутовська з гуморескою Павла Глазового «Нервовий пасажир».

Ангеліна посіла третє місце і була єдиною з усіх тридцяти шістьох представників розмовного жанру, що виступила не лише у відбіркових турах, а й на Гала-концерті фестивалю перед великою глядацькою аудиторією, зірвавши численні овації прискіпливої запорізької публіки.
 Щиро вітаємо Ангеліну з успішним творчим дебютом на Міжнародному рівні та щиро бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!

За матеріалами: О.Л. Косенчук,

худ.керівник СПС«Ефтерпа»,

викладач ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»