3-4 жовтня в історії волейболу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулась знаменна подія – наші хлопці виступили дебютантами у новому, 4-му за рахунком, сезоні аматорської Відкритої волейбольної ліги Маріуполя, в розіграші якої цього року бере участь рекордна кількість команд з Донецької та Запорізької області – 19. Сезон завершиться навесні 2021 року, команди розділені на два дивізіони, в залежності від рейтингу за підсумками попереднього сезону 2019/2020.

Збірна команда ТДАТУ з волейболу (Кирило Мовчан (11 ПМ), Василь Парт (11 ЕМ), Владислав Баранов (31 ПТ), Віталій Булгаков (31ФБ), Дмитро Калініченко (42 АІ), Владислав Оліщук (22 АІ) під керівництвом свого незмінного тренера, викладача кафедри фізичного виховання і спорту Олександра Магули виступили дебютантами в дивізіоні “Б”.

3 жовтня відбувся перший тур змагань в якому нашими суперниками були команди Бердянського державного педагогічного університету “БДПУ-Просто Кава” і “Азовсталь” (м. Маріуполь).

Перша гра з бердянськими студентами виявилася вкрай складною, переможця треба було визначати у вирішальній партії. І рахунок в цій партії – 15-10 – підбив підсумки протистояння з загальним рахунком 2:1 на нашу користь.

У другій грі ситуація для нас складалася більш успішною. Дві перемоги в партіях з рахунком 25:17 та 25:11 підбили загальні підсумки 2:0 на користь волейболістів з ТДАТУ.

Взагалі дебют вдався, але попереду ще 5 виснажливих турів і розіграш Кубка Ліги, так що розслаблятися нема часу – вся боротьба за чемпіонство попереду.

Вітаємо наших збірників з вдалим дебютом та дякуємо вам за перемоги, за зміцнення авторитету студентської школи волейболу, за внесок у примноження спортивної слави альма-матер. Від усього серця кафедра фізичного виховання і спорту бажає нашим чудовим спортсменам-переможцям, тренеру-наставнику Олександру Магулі, завідувачу кафедри Валерію Газаєву міцного здоров’я, невичерпної енергії, удачі та нових досягнень. Особисті слова подяки висловлюємо ректору нашого університету, д.т.н., професору Володимиру Кюрчеву та голові профспілкового комітету ТДАТУ Миколі Андрущенку за їх фінансову допомогу та організацію підготовки та участі у змаганнях такого високого рівня.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту