З 26 лютого по 25 березня для фермерів та аматорів садівництва, за підтримки канадського поєкту UHBDP, доцентом кафедри ПВБ Тетяною Герасько було проведено серію вебінарів за тематикою пермакультурного садівництва.

Програма вебінарів охоплювала актуальні теми. Серед них:

«Планування площі під пермакультуру – моделювання рельєфу, мікроклімату, ґрунту».
«Гільдії рослин та симбіотичні гриби».
«Життя тварин у пермакультурі».
«Водойми та аквакультура».
«Практичний досвід реалізованих пермакультурних проектів».

Кожен вебінар включав у себе виклад основного матеріалу з презентацією слайд-шоу (приблизно 80 хв), перегляд та обговорення кінофрагменту за тематикою курсу (приблизно 20 хв), спілкування з аудиторією, відповіді на питання (близько 20 хв). Серія вебінарів зібрала позитивні відгуки слухачів та слугувала корисним майданчиком для отримання нових знань з природного садівництва, як слухачами, так і спікеркою.

Детальніше за посиланням.

Кафедра плодоовочівництва виноградарства та біохімії