1212121212 лютого у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося видовищне дійство, – зимовий кубок ректора з КВК.

За цю почесну нагороду запекло змагалися 7 команд від 4 факультетів. В програмі виступів було два традиційні конкурси: візитівка та розминка, а також конкурс однієї пісні за певних вимог. Кожна з команд заздалегідь отримала особливі умови виконання своєї пісні. Можна з впевненістю констатувати, що всі команди університету виконали ці вимоги і завдання та показали свій творчий потенціал і акторську майстерність. Підтвердженням цього були гучні оплески та сміх глядачів.

Зала Центру культури та дозвілля була переповнена. Підтримати команди прийшли чисельні вболівальники. Слід зазначити, що цього разу глядачі були дуже об’єктивні та реагували на вдалі жарти гравців незалежно від назви команди, а підтримка конкретних команд відійшла на другий план.

Інтрига цієї гри зберігалась практично до кінця змагань і глядачам було не зрозуміло, яка з команд стане володарем зимового кубку ректора. Після перших двох конкурсів фаворитами були практично п’ять команд: «Тіпочки», «Всюду буду», «Оптом дешевле», «Все свои» та «Енергія».

Однак, конкурс однієї пісні визначив переможців всієї гри:

• 1 місце зайняла команда «Всюду буду» механіко-технологічного факультету;
  • 2 місце – команда «Тіпочки» механіко-технологічного факультету;
  • 3 місце – команда «Енергія» факультету енергетики та комп’ютерних технологій.

Щиро вітаємо всіх переможців зі святом, яке вони подарували всьому студентству.  З гумором йти по життю набагато цікавіше, а досвід, отриманий на кожному виступі стане Вам в подальшому буде в нагоді. Бажаємо Вам натхнення, успіхів, не зупинятися на досягнутому та йти впевнено вперед, до нових перемог. Ми всі з нетерпінням будемо чекати на гру за весняний кубок ректора, де будемо вболівати за іскрометний та актуальний гумор наших КВНщиків.

за матеріалами сайту МТФ

Переглянути фоторепортаж можна за посиланням