IMG_012124 січня 2019 року відбулось планове засідання відділу моніторингу якості освітньої діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету. Цей відділ був створений для підвищення якості освітнього процесу і забезпечення ефективної системи якості надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти університету з усіх спеціальностей та форм навчання. Відділ у своїй діяльності керується чинним законодавством України, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом університету, рішеннями вченої ради університету, наказами ректора та Положенням про відділ моніторингу якості освітньої діяльності в ТДАТУ (Відділ моніторингу якості освітньої діяльності).

На засіданні були присутні: проректор з НПР Ломейко О.П., начальник НМЦ Болтянська Н.І., завідувач відділу Скляр Р.В., голова методичної комісії ФЕБ Костякова А.А.; голова методичної комісії МТФ Смєлов А.О.; голова методичної комісії факультету ІКТ Олексієнко В.О.; голова методичної комісії факультету АТЕ Гранкіна О.В., голова методичної комісії ЕнФ Квітка С.О.; голова методичної комісії ННІ ЗУП Тараненко Г.Г.; старший викладач кафедри маркетингу Вертегел С.Я.; методист НМЦ Шульга О.А.; інженер НМЦ Нестеренко Є.В.

Було обговорено та  затверджено план відділу моніторингу на 2-й семестр 2018-2019 навчального року (Відділ моніторингу якості освітньої діяльност). Розглянуто основні заходи та терміни їх виконання. В результаті було визначено відповідальних по кожному пункту плану.

Серед основних обговорених питань відділу: проведення семінарів з підвищення педагогічної майстерності НПП університету; моніторинг методичного забезпечення та підсумкових тестів на НІП, рівня залишкових знань студентів, якості проведення занять згідно затвердженого Положення та навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін.

За матеріалами: завідувач відділу Скляр Р.В.