22 вересня в Університеті відбулася відкрита лекція «Українська мова у «цифрі» доктора філологічних наук, професора кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольги Деркачової. Такі заходи є традиційними у ТДАТУ і проходять в рамках програми академічної мобільності та діяльності Вищої школи професійної майстерності.

Лекцію було організовано викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук, професором Тетяною Шаровою та доцентом Аліною Землянською, за підтримки керівництва університету, декана факультету економіки та бізнесу, доцента Ганни Ортіної, та декана факультету агротехнологій та екології, доцента Ірини Іванової.

Студенти першого курсу спеціальностей «Геодезія та землеустрій», «Публічне управління та адміністрування», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», які вивчають дисципліну «Українська мова (за професійним спрямуванням)», дізналися про можливості вдосконалення свого рівня володіння державною мовою в Інтернет-просторі, за допомогою тестових баз, масових онлайн-курсів, онлайн-коректорів та словників, на різних освітніх платформах, у соцмережах, зокрема Instagram, та з використанням каналу Youtube.

Зустрічі з провідними фахівцями інших закладів вищої освіти дозволяють студентам поглибити вже наявні знання, розширити коло загальних компетентностей, зокрема володіння вміннями й навичками професійної комунікації українською мовою та використання інформаційно-комунікаційних технологій в особистому розвитку.

Аліна Землянська;
доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук