Викладач кафедри іноземних мов ТДАТУ Вікторія Лемещенко-Лагода провела відкрите заняття з дисципліни «Ділова іноземна мова» зі студентами магістерської програми Агрокебети.

Окрім оцінювання викладання Вікторії Лемещенко-Лагоди, присутні на занятті викладачі мали на меті: ознайомитися з практикою викладання у групі здобувачів ОС «Магістр», студентами якої є випускники декількох спеціальностей («Агрономія», «Садівництво та виноградарство», «Геодезія та землеустрій»). А також ознайомлення викладачів секції англійської мови з навчальним посібником для студентів-агрокебетів «English for agribusiness».

Вікторія Володимирівна впевнено продемонструвала високий рівень володіння англійською мовою, вправність у викладанні в учасників різнорівневої групи, успішну колаборацію зі здобувачами знань і у форматі роботи у пленумі, і у спілкуванні з кожним учасником зум-конференції окремо, підбираючи лексичний матеріал та текстову опору відповідно до мовної підготовки співрозмовника.

Детальніше за посиланням.

Кафедра іноземних мов