Оголошується набір слухачів на курс «РОЗВИТОК ГНУЧКИХ НАВИЧОК (SOFT SKILLS) ВИКЛАДАЧІВ ВИЩОЇ ШКОЛИ» в рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Запрошуються всі бажаючі викладачі університету. Навчання проводить бізнес-тренер, фасилітатор, спеціаліст з маркетингу і комунікацій Надія Серських.

ПРОГРАМА КУРСУ

Загальна тривалість 25 годин:

15 годин аудиторної роботи (5 модулів по 3 години) та 10 годин самостійної роботи.

Кількість учасників до 20 осіб.

МЕТА: підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників шляхом інформальної освіти за рахунок розвитку додаткових компетенцій.

Модуль №1. Самоменеджмент та самомаркетинг.

Керування емоціями, керування стресом, планування та цілепокладання, рефлексія, навички самопрезентації.

Модуль №2. Ефективна комунікація.

Основи ненасильницького спілкування, активне слухання, діалог, переговорні навички, переконання та аргументація.

Модуль №3. Розвиток креативного мислення.

Навички візуалізації ідей, творчі методики для навчальних процесів, способи «перемикання уваги» в робочих умовах.

Модуль №4. Публічні виступи та презентаційна грамотність.

Структура публічної промови, робота зі стресом під час публічних виступів, принципи утримування аудиторії та роботи з нею, інструменти для створення яскравих презентацій.

Модуль №5. Сучасні методики навчання дорослих.

Тренінг, фасилітація, коучинг, менторство. Вправи та методики для роботи зі студентами.

Дізнатися про вартість та (або) записатися на курс можна за тел. +380679168580 (Радміла Скляр). Набір слухачів триває до 15 березня 2021 р. включно.

За результатами навчання на курсі науково-педагогічні працівники виконують творчу роботу: методичну статтю, презентацію для методичної конференції або план відкритого заняття з використанням інструментів, опанованих під час підвищення кваліфікації. Наприкінці навчання буде видано сертифікат про участь (25 год. як «окремі додаткові види діяльності науково-педагогічних працівників» відповідно до Положення про підвищення кваліфікації та стажування НПП ТДАТУ).

Радміла Скляр,
завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності