Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за №1495 від 6 грудня 2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Таврійський державний агротехнологічний університет визначений базовим вищим навчальним закладом для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».

Сьогодні 10 травня о 10-й годині ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев Володимир Миколайович урочисто оголосив про відкриття ІІ етапу Олімпіади. Він нагадав, що олімпіада проходить вже вдруге у нашому університеті. Також Володимир Миколайович висловив велику подяку своїм колегам, керівникам навчальних закладів, що відрядили своїх студентів та викладачів до ТДАТУ. Ректор побажав студентам показати високий рівень знань та вмінь і нехай переможуть найсильніші.

До ТДАТУ з’їхалась понад 100 учасників з аграрних та технічних ВНЗ України.

Олімпіада проводиться у 2 тури (практична та теоретична частини).

Після урочистого відкриття гостям провели екскурсію університетом, а потім розпочався І тур олімпіади (теоретична частина).

На 11 травня заплановано проведення другого туру олімпіади (практична частина). В рамках олімпіади серед учасників олімпіади також  буде проведений конкурс стартап-проектів. Крім того, оргкомітетом для гостей нашого університету підготовлена цікава культурно-розважальна програма та екскурсія по пам’яткам міста Мелітополя.

Після підведення підсумків 11 травня о 16:00 годині відбудеться церемонія нагородження переможців.

Бажаємо учасникам успіху та перемоги!

Прес-служба ТДАТУ