22 травня у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» відбувся мітинг з нагоди відкриття пам’ятних дошок Героям АТО, випускникам коледжу, які загинули на Сході країни під час проведення АТО, – Вахненко Валерію та Галеті Віталію.

Їх подвиги дають нам можливість ще раз переконатися у тому, що наш шлях – це єдина Україна.

Мітинг зібрав рідних, друзів, однополчан, представників громадських організацій і просто небайдужих людей.

Відкрив меморіальні дошки заступник міського голови Давидюк С.П.

Отець Миколай храму Святого Миколая закликав усіх присутніх цінувати життя, піклуватися про ближніх своїх. Директор коледжу Г.І. Іванов підкреслив, що пишається своїми героями і побажав всім чистого неба над головою.

Завершився мітинг піснею «Герої не вмирають» у виконанні художнього керівника Криворотової Юлії та викладача фізичного виховання Литовченко Володимира.

Заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О.