Милих, чарівних, ніжних, дорогих, прекрасних, розумних, добросовісних та самовідданих жінок ТДАТУ привітали з чудовим Міжнародним днем та висловили слова глибокої вдячності за мудрість, відданість та терпіння. Напередодні свята, 6 березня, під час святкового концерту чоловічий колектив ТДАТУ привітав усіх жінок зі святом.

На початку святкового концерту ректор нашого університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович нагородив жінок, які працювали безперервно в університеті більше 35 років дипломом «Заслужений працівник Таврійського державного агротехнологічного університету» – Богданову Людмилу Василівну, Рем Галину Володимирівну, Худолажкіну Людмилу Володимирівну, Терещенко Ганну Володимирівну, Сергієву Надію Миколаївну.

Для усіх присутніх жінок пролунав музичний подарунок у виконанні солістів вокальної студії «Колаж» з піснею «Чарівні україночки».

Голова профкому Андрущенко Микола Васильович зачитав святковий наказ про оголошення подяки та нагородження жінок ТДАТУ з нагоди 8-го Березня за сумлінну та плідну працю, високі досягнення у професійній діяльності.

У цей день кожен чоловік має своє бачення щодо жінки, саме тому Олег Меєрович із піснею «Що ти знаєш про жінок», вирішив нагадати, що жінка відіграє важливу роль у житті кожного чоловіка та надихає на звитяжні вчинки.

Молодша група хореографічної студії «Перлина Таврії» при Мелітопольському училищі культури виконала танцювальну композицію – «Большая перемена». Кожен глядач у великому залі затамував подих коли на сцені з’явився народний цирк «Пламя молодости» з виступом – «Баланс на катушках».

Усім жінкам України, які чекають синів та коханих, зразковий ансамбль сучасного танцю «Світлана» присвятив танцювальну композицію – «В чистім полі». Артур Мормиля виконав чарівну музичну композицію на сопілці – «Одинокий пастух», яка зачепила кожне серце в залі. Олександр Валуйський виконав чарівну пісню «Самая Красивая». А заворожуючий виступ драйвового чоловічого дуету Миколи Полякова та Ярослава Зубова – «Музичне попурі» полонили усі душі своєю грою на музичних інструментах.

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Світлана» виконав дуже зворушливу та глибоку танцювальну композицію – «Быть с тобой». Солісти вокальної студії «Колаж» у виконанні Ніни Щербакової та Сергія Алексеєва заспівали музичну композицію – «Королева».

Для любих мам, бабусь та сестер – старша група хореографічної студії «Перлина Таврії» при Мелітопольському училищі культури, привітала зі святом и подарувала танцювальну композицію – «Дюймовочка». Ця композиція змусила усіх глядачів поринути у казковий світ, де панує гарний настрій та безліч приємних привітань. Солісти вокальної студії «Колаж» привітали жінок зі святом та виконали дуже душевні пісні – «Я не устану любить тебя» та «Посвящение женщинам».

І на завершення святкового концерту ведучі побажали жінкам радості, безхмарного неба, святкового настрою, натхнення, кохання й краси!

Юлія Кондратюк, начальник РВВ

Фото Ганни Бовкун