Кожного року 15 лютого факультет економіки та бізнесу святкує свій День народження. У 2022 році йому виповнилося 29 років.

Факультету є чим пишатися. За свою історію він випустив чимало фахівців різних економічних напрямків: економістів, обліковців, фінансистів, маркетологів та менеджерів, які знайшли своє місце на різноманітних підприємствах, організаціях та установах не тільки нашої країни, а й за кордоном. Переважна більшість з них стала успішними керівниками та провідними спеціалістами.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад факультету кожного дня передає свої знання здобувачам вищої освіти зі восьми спеціальностей. Але головна гордість факультету – це студенти. Факультет пишається своїми активістами, спортсменами, науковцями, художниками, співаками, танцівниками, журналістами й цей перелік можна продовжувати.

Майбутнє нерозривно пов’язане з розвитком науки, освіти та технологій. А сприяти цьому розвитку будуть спеціалісти з глибокими знаннями з маркетингу та менеджменту, обліку та банківської справи, економіки та туризму, підприємництва та публічного управління. Випускники факультету неодмінно принесуть користь й нашій країні, будуть здійснювати позитивний вплив на її економічний розвиток.

Щиро бажаємо професорсько-викладацькому складу, а також усім колишнім, нинішнім та майбутнім студентам нових яскравих відкриттів та звершень, успішного досягнення поставлених цілей та впевненості у собі та власних силах.

Редакційно-видавничий відділ