Щорічно кращі знавці іноземних мов серед здобувачів вищої освіти ТДАТУ запрошуються до участі у І етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.

Метою олімпіади у нашому університеті є не лише визначення найкращих, а й активізація усіх вмінь та навичок учасників задля бездоганної реалізації поставленої задачі, виявлення фонових знань студентів та набуття учасниками цінного досвіду з точки зору практичного використання іноземної мови у різних контекстах.

Завдання олімпіади з англійської, німецької та французької мов обов’язково включають наступні уміння: аудіювання, читання, письмо (рівень сформованості яких перевіряється у І турі) та говоріння (ІІ тур олімпіади). Тести та завдання відкритої форми укладаються з урахуванням інформаційної актуальності та інтересів студентської молоді на основі актуальних матеріалів (автентичні тексти, аудіо та відео фрагменти).

Олімпіади на кафедрі «ІМ» щорічно характеризуються високою конкурентністю та бажанням учасників продемонструвати свої найкращі мовні та комунікативні навички, адже перевіряються не лише вміння використовувати вокабуляр і адекватні мовленнєвій інтенції граматичні конструкції, – також високо оцінюються креативний підхід та здатність до критичного та аналітичного мислення.

Вітаємо кращих за секціями у 2020-2021 навчальному році.

Переможці олімпіади-2021 з англійської мови:

І місце – Елліот Заар, група 31 КН
ІІ місце – Дар’я Перепелиця, група 21 ТР
ІІІ місце – Анастасія Нестерчук, група 21 ТР та Юлія Ткачук, група 21 МН

Переможцями олімпіади-2021 з французької мови стали:

I мiсце – Ірина Вовк, група 21 МБ МК,
II мiсце – Іван Дем’яненко, 11 МБ АІ,
III мiсце – Анна Пшенична 41 ЕМ

Вітаємо переможців цього року у секції німецької мови:

I мiсце – Павло Фляум, група 41 КН,
II мiсце – Валерiя Кухарчук, група 21сЕМ,
III мiсце – Яна Водяницька, група 21 ПТ.

Дякуємо усім, хто долучився до випробування, і запрошуємо до участі в олімпіаді наступного року.

Наталія Зайцева,
ст. викладач кафедри іноземних мов