В стінах Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ», секції «Технологія виробництва продукції тваринництва» та «Технологія переробки продукції тваринництва».

Таврійський державний агротехнологічний університет представляла студентка 2 курсу спеціальності «Харчові технології» Марія Душина.

Марія під керівництвом професора кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Данченко Олени Олександрівни, представила наукову роботу за темою «Застосування екстракту вівса посівного в годівлі птиці як технологічний засіб підвищення якості м’ясної продукції». Захист проекту проходив у МНАУ в форматі підсумкової науково-практичної конференції.

За перемогу в конкурсі Душина М. отримала диплом ІІ ступеня Національної академії наук.

16-17 квітня знову ж у Миколаївському національному аграрному університеті, відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування» 2018-2019 н.р. серед закладів вищої освіти.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт до МНАУ надійшло 64 роботи з 44 закладів вищої освіти. У результаті рецензування до прилюдного захисту було рекомендовано 19 наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 20 науково-педагогічних працівників із 11 провідних закладів вищої освіти та фахівці ведучих страхових компаній України.

За результатами підсумкової конференції галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування», в тому числі студентку групи 21 сФБ Холод Світлану, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Особливості страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур за програмою форвардних закупівель» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» ТДАТУ Рубцова Н.М.).

Також, 11-12 квітня 2019 року завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Економіка сільського господарства та АПК”, який проходив у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Завданням конкурсу було виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій. На конкурс надійшли студентські наукові роботи з 42 закладів вищої освіти України.

У запеклій боротьбі ІІ місце в конкурсі виборола здобувач ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” – Іванова Олена (група 11 МБ ПТ). Керівник – доктора економічних наук, професора  Яворської Тетяни Іванівни, Олена підготувала змістовну, практично орієнтовану наукову роботу про перспективи відродження тваринництва в регіоні.

Колективи кафедр вітають Душину Марію, Іванову Олену, Холод Світлану Яворську Тетяну з вагомим досягненням, бажає натхнення та нових перемог в науці!

Прес-служба ТДАТУ