В грудні 2017 року за ініціативи громадської організації «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HRECinUkraine), за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету розпочався ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Усіх учасників було розподілено за віковими категоріями та типом науково-дослідницьких і творчих робіт.

За результатами  ІІ Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко диплом з відзнакою та грошову премію у розмірі 1 тис. грн. у номінації кращі дослідницькі і творчі роботи студентів, аспірантів, науковців отримала студентка 1 курсу факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Мартинова Наталія (керівник – кандидат історичних наук старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Михайлов Володимир Вікторович).

Урочисте нагородження переможців відбулося 5 березня 2018 р. у м. Києві в будівлі Міністерства освіти і науки України. Вітаємо Наталію із успіхом та бажаємо їй нових наукових досягнень та творчого натхнення!