З 28 по 30 апреля 2017 року у м. Печ (Угорщина) відбувся Чемпіонат світу серед студентів і Чемпіонат Європи серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів. У змаганнях взяли участь збірні команди 12 країн.

Спортсмени змагалися з гирями вагою 24 кг по довгому циклу.

У складі збірної України успішно виступили студенти механіко-технологічного факультету ТДАТУ Царан Олександр і Маранді Павло.

У ваговій категорії до 60 кг І місце і звання ЧЕМПІОНА СВІТУ завоював Царан Олександр (12 САІ група), піднявши 2 гирі 70 разів за 10 хвилин!

У ваговій категорії понад 90 кг виступав Маранді Павло, який також виборов І місце і звання ЧЕМПІОНА СВІТУ, показавши результат 54 підйоми.

У змаганнях серед ветеранів взяв участь заслужений тренер України, головний тренер збірної команди ТДАТУ, викладач кафедри фізичного виховання і спорту Кубрак Сергій Іванович, який у ваговій категорії до 70 кг і віковій групі 50-54 роки підняв 2 гирі вагою 24 кг 76 разів і завоював І місце та звання ЧЕМПІОНА ЄВРОПИ, встановивши НОВИЙ РЕКОРД світу та Європи.

Спортсмени та тренер збірної команди ТДАТУ висловлюють велику подяку ректору ТДАТУ, доктору технічних наук, професору, члену-кореспонденту Кюрчеву В.М., профспілковому комітету, кафедрі фізичного виховання і спорту за підготовку та участь в чемпіонаті світу та Європи з гирьового спорту.