На початку квітня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проводився XV Міжнародний форум «Молодь і сільськогосподарська техніка у XXI сторіччі». У ньому прийняли участь студенти з різних країн: України, Болгарії, Словакії, Чехії, Росії. Форум має на меті не лише продемонструвати новітні досягнення сільськогосподарської техніки, а й залучити молодь до процесу змін у технічному оснащенні сільського господарства.

З доповіддю від Таврійського державного агротехнологічного університету виступив Нестеровський М.В. (15 МБ АІ, керівник: доц. каф. ТСС АПК Паніна В.В.) на тему: «Вибір способу відновлення грунтообробних робочих органів по багатокритеріальній оцінці відстані до цілі», та прийняв дистанційну участь Бублік А.Д. (16 МБ АІ, керівник: проф. каф. ТСС АПК Журавель Д.П.) на тему: «Обгрунтування методу та розробка обладнання для контролю зносу пар тертя». За результатами доповідей тези увійшли у електронний збірник форуму.

Подібні заходи формують у студентства кращу обізнаність у своїй професійній сфері та допоможуть у майбутньому орієнтуватися на ринку праці.

За матеріалами: кафедра ТСС в АПК