25 вересня у День міста Мелітополя на головній святковій сцені відбувся фінал першого міського конкурсу непрофесійних артистів «Таланти мого району». У відбіркових турах конкурсу свої таланти представили понад 160 учасників, в тому числі 3 соліста студії “D’Voice” ТДАТУ – Д. Литвиненко, К. Черничко та О. Корнієць.

Серед всіх учасників компетентне журі визначили кращими 13 фіналістів. Глядачам було представлено кращі концертні номери у номінаціях «вокал», «хореографія», «інструментальна музика», «оригінальний жанр». Після трьох відбіркових днів до фіналу конкурсу потрапило всього по 3 учасника у 4-х категоріях, які змагалися за призові місця. За підсумками фіналу Олександра Корнієць стала кращою вокалісткою Мелітополя і отримала грошовий приз.

Щиро вітаємо солістку вокальної студії «D’Voice» Таврійського державного агротехнологічного університету Олександру Корнієць з перемогою – І місце у номінації вокал у конкурсі «Таланти мого району»!

У конкурсі також брав участь студент 41 МБ групи факультету інженерії та комп’ютерних технологій ТДАТУ Михайло Скобов, який вирішив спробувати свої сили, показати свій талант бітбоксера. Взявши участь у третьому відбірковому турі у номінації «Оригінальний жанр», Михайло пройшов у фінал. Авторитетне журі присудило нашому бітбоксеру друге місце! Щиро вітаємо Михайла та бажаємо йому творчих успіхів і неодноразових перемог!

mguluh4cipe

c__data