Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вітає старшого викладача кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Олександра Ковальова з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1017 від 27 вересня 2021 року Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства Олександру Ковальову присуджено науковий ступень кандидата технічних наук .

Олександр Ковальов працює у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторонго з 2001 року. До 2015 року працював асистентом, старшим викладачем кафедри автоматизованого електроприводу. Протягом 2012-2015рр. – член методичної ради Навчально-наукового інституту заочної та дистанційної освіти. З 2014р. – заступник декана з організаційно-виховної роботи, член вченої ради енергетичного факультету. З 2015 року – старший викладач кафедри ЕТЕМ.

Бажаємо успішного втілення Ваших наукових задумів, наснаги в професійному зростанні і не зупинятись у наукових пошуках.

Колектив ТДАТУ