З 2014 року 9 листопада, згідно з Указу Президента, в Україні почали відзначати День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Це свято було засноване, щоб надати підтримку всім тим, хто займається мистецтвом, підтримує національні традиції та ідеї, популяризує українську культуру.

Завдяки діячам мистецтва українська мова стає все більш популярною серед молоді й старшого покоління – з’являються свої музичні хіти, актуалізується художнє мистецтво, кіно, література. З кожним роком на радіо, теле- і кіноекранах, у книгарнях — все більше і більше якісного українського контенту.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного творчій діяльності приділяється чимала роль. У Центрі культури і дозвілля функціонують творчі колективи, учасники яких – студенти ТДАТУ. Молодь реалізує свої здібності у вокалі, хореографії та театральній майстерності.

Вокальна студія естрадного співу GOLDEN VOICE, Театральна студія «МОСТ» та Народний ансамбль народного і сучасного танцю «Юність» багато разів здобували перемоги, беручи участь у фестивалях і конкурсах.

Не дивлячись на ситуацію, що склалася внаслідок пандемії, коли проведення масових заходів заборонено, креативна команда ЦКІД продовжила радувати свого глядача в онлайн-режимі.

Дружня родина ТДАТУ вітає творчі колективи ЦКІД зі святом та бажає творчого натхнення і нових перемог!

Редакційно-видавничий відділ