Кабінет Міністрів України на засіданні уряду 18 серпня ухвалив рішення щодо призначення Олексія Шкуратова заступником міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції.

Олексій Шкуратов, доктор економічних наук, професор, випускник ТДАТА 2007 року, спеціальність «Економіка підприємства». З 2007 р. – аспірант ТДАТУ, з 2010 – викладач кафедри: «Економіка підприємства». У 2016 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

З 2018 року є членом експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН України з проблем секторального розвитку та підприємництва.

Олексій Шкуратов працював проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку Київського національного університету будівництва та архітектури.

Вітаємо Олексія Івановича з призначенням на високу посаду. Бажаємо успіхів і натхнення у роботі.

Пишаємося своїми талановитими випускниками.

Детальніше за посиланням.

З повагою, колектив ТДАТУ