Шановні студенти, викладачі та співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, щиро вітаємо Вас із Днем Збройних сил України.

У час нелегких випробувань, які випали на долю нашої держави, саме українські військові своєю мужністю та професіоналізмом довели, що наша держава спроможна протистояти агресії будь-якого ворога.

Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Слава Україні! Зі святом!

Реторат, профком