Щороку на церемонії «Жінка року» представники міської влади вшановують активних городянок, які досягли високих результатів у роботі в різних сферах господарського, суспільно-політичного, громадського життя м. Мелітополя.

Жінки номінації «Наука» — знакові фігури не тільки українського наукового простору, але й світового. Саме завдяки таким талановитим науковцям, педагогам, вітчизняна наука створює винаходи, інновації, технології, які актуальні в усьому світі. Розвивати науку в Україні – складна справа. Але коли за вирішення цієї задачі беруться жінки та досягають успіхів, варто відзначити їх сміливість, розум і відвагу. Поєднувати відповідальність за науково-педагогічний колектив, турботу за підопічних студентів та природню жіночність можуть тільки найкращі представники прекрасної статі.

Цього року переможницею міського конкурсу «Жінка року» у номінації «Жінка-вчений» стала завідувач кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, доктор технічних наук, доцент Прісс Олеся Петрівна.

Церемонія нагородження проходила в урочистій атмосфері на сцені великого залу ПК ім. Т. Шевченка напередодні Міжнародного жіночого дня. Олеся Петрівна отримала диплом переможця і ексклюзивний подарунок. Перемога Олесі Петрівни в номінації «Жінка-вчений» є свідченням визнання громадськістю її наукових і професійних досягнень. Своїм особистим прикладом вона підтримує високий імідж Таврійського державного агротехнологічного університету.

Колектив ТДАТУ щиро вітає шановну Олесю Петрівну із заслуженою нагородою та бажає не зупинятися на досягнутому, плідно і результативно працювати та залишатися при цьому чарівною жінкою!

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., ст. викл. Жукова В.Ф.

IMG_0645 IMG_9605