9 квітня зав. музею історії Університету Людмила Петрова відзначає 70-річчя, 48 років свого життя вона присвятила рідному закладу вищої освіти.

Свій трудовий шлях, тоді ще у Мелітопольському інституті сільського господарства, Людмила Олексіївна розпочала у 1974 році, після закінчення ХДІК. Спочатку вона працювала на посаді бібліотекара читального залу інститутської бібліотеки, згодом старшим бібліографом.

У 1979 році Людмила Петрова очолила новостворений довідково-бібліографічний відділ, а у 1985 році почала керувати усією бібліотекою. 23 роки Людмила Олексіївна була незмінним керівником бібліотеки.

«Книга – любов моя вічна…» – з таким гаслом Людмила Петрова йде по життю.

Сьогодні Людмила Олексіївна очолює музей історії Університету. Вона продовжує справу своїх колег-керівників, намагається відкрити для відвідувачів нові, до цього часу незнані сторінки його історії. В музеї минуле переплітається із сучасним: багато студентів, викладачів мають змогу побачити свої фото на нових стендах та відчути гордість за його випускників.

Людмила Петрова завжди займає активну життєву позицію. Вона входить до складу ради ветеранів Університету та профкому. Пам’ятає про кожного співробітника, який віддав частку свого життя нашому закладу вищої освіти. З нагоди знаменних дат та ювілеїв Людмила Олексіївна особисто відвідує ветеранів, для яких увага, понад усе.

Колектив Таврійського Державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щиро вітає Людмилу Олексіївну Петрову з Днем народження.

Вітаємо з ювілеєм!
Бути бажаємо бадьорими!
Ніколи не сумувати,
День з посмішки починати!

Щоб горе і негаразди
Обходили стороною,