Шановні студенти, викладачі, співробітники Університету!

23 жовтня ми відзначаємо знаменну дату – 77-му річницю визволення Мелітополя від нацистських окупантів. Цей день наповнений радістю за відвойовану свободу і незалежність, гіркотою і болем за тих, хто не повернувся з полів битв і чиє життя обпалене важкими військовими випробуваннями.

Завдяки силі людського духу, мужності і патріотизму захисників Мелітополя, зруйнований і окупований, він залишився нескореним.

Сьогодні ми свято шануємо імена всіх, хто брав участь у визволенні міста, відроджував його з руїн і попелу. У їх числі чимало співробітників і студентів нашого навчального закладу. Ми завжди будемо у неоплатному боргу перед ними.
Героїзм, мужність та сила духу визволителів Мелітополя завжди залишатиметься у пам’яті людській.

Володимир Кюрчев,
ректор ТДАТУ