Дорогі наші колеги, жінки-ветерани ТДАТУ!

Вітаємо Вас з найсвітлішим і радісним святом весни – з Днем 8-го Березня! Саме в цей день вся чоловіча половина людства з особливим трепетом виявляють до вас теплоту і ніжність почуттів, велику повагу і любов.

Ви для нас, чоловіків, завжди були і будете міцною опорою в житті, забезпеченням спокою і миру, уособленням краси і духовної гармонії. Ви, шановні подруги, вражаєте силою духу, мудрістю і вмінням протистояти життєвим бурям і негараздам. Ви робите цей світ прекрасним, даруєте життя. Вашими дбайливими руками створюється тепло і затишок домашнього вогнища.

Нехай перший пролісок,

Подарує вам ніжність!

Весняне сонце подарує тепло!

А березневий вітер подарує надію,

І щастя, і радість, і тільки добро!

Напередодні весняного свята 8 березня рада ветеранів, ректорат, профком ТДАТУ та вітає своіх колишніх колежанок, які працювали в нашому навчальному закладі не один десяток років.

Також рада ветеранів провела святкове засідання. Голова ради Віктор Петров привітав своїх колег, членів ради ветеранів зі святом. Приємно, що традиції зберігаються, солодкі подарунки від чоловіків ради ветеранів усім піднімають весняний настрій.

Усіх жінок університету зі святом!!

Віктор Петров,
голова ради ветеранів університету