Онлайн-видання AgroPortal.ua запрошує студентів «Агрокебетів» до участі у Всеукраїнському конкурсі «Здоров’я поля» для студентів аграрних закладів освіти та молодих фахівців. Переможець конкурсу отримає 50 тис. грн на особистий розвиток та можливість реалізувати проєкт у господарстві головного партнера конкурсу — компанії AgriLab.

Прийом заявок на конкурс триватиме до 27 серпня (включно).

Учасники мають запропонувати ідеї та рішення для покращення здоров’я поля в новоствореному господарстві AgriLab Farming головного партнера конкурсу — компанії AgriLab — та мінімізації виробничих ризиків через впровадження ресурсоощадних технологій, агробіотехнологій та цифрових інструментів.

До речі, крім переможця, нагороду в конкурсі отримають фіналісти, які посядуть 2-ге та 3-тє місце. Їм подарують планшети. А за 4-те та 5-те місце студентів нагородять цінними призами. Тож поспішайте реєструватися!

Детальніше про конкурс дивіться за посиланням.

Редакційно-видавничий відділ