Представники проєкту «Агрокебети-Схід» PR-менеджер Дмитро Чепур та менеджер проєкту, представник УКАБ – Олександр Радченко відвідали Таврійський державний агротехнологічний університеті імені Дмитра Моторного.

Мета їх візиту – ознайомлення з базами практичної підготовки здобувачів вищої освіти магістерського рівня. Поважні гості разом з представниками проєкту від ТДАТУ доктором с.-г.н., професором, проректором з наукової роботи Оксаною Єременко; завідувачкою кафедрою рослинництва імені професора В.В. Калитки, к.с.-г.н., доцентом Любов`ю Покопцевою; асистентом Альоною Федосовою відвідали передові господарства Мелітопольського району: ТОВ «АФ Ольвія» та ТОВ «СПП Лана».

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Детальніше на сайті кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки