В перші дні нового року на запрошення ректора Володимира Миколайовича Кюрчева до університету завітали доньки Дмитра Моторного – Тамара та Ольга. Це був їх перший візит до “Альма -матер” їх батька, легендарного аграрія, Героя України Дмитра Моторного.

Починаючи з серпня 2018 року університетська громада бере участь у низці заходів щодо присвоєння ТДАТУ імені її славетного випускника Дмитра Моторного. Процедура присвоєння імен (псевдонімів) фізичних осіб, передбачених законом, добігає кінця. Саме ці події і стали приводом до відвідин доньками Дмитра Моторного нашого університету.

Гостей радо зустріли в університеті. Ректор познайомив поважних гостей з досягненнями та перспективами розвитку ТДАТУ. Проректор з НПР Ломейко О.П. провів екскурсію університетом. Тамара Дмитрівна та Ольга Дмитрівна відвідали лабораторії та кафедри: рослинництва ім. професора В.В. Калитки; сільськогосподарських машин; обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика та мехатронних систем та транспортних технологій. Також гості відвідали Центр культури і дозвілля та завітали до наукової бібліотеки. Гостям була презентована виставка «Патріарх української землі», де були представлені архівні документи, фото та друковані видання, присвячені Д.К. Моторному. Директор наукової бібліотеки Білоцька О.М. розповіла про годину-вшанування «Хліборобська стежка Дмитра Моторного», яку бібліотека провела для студентів і викладачів ТДАТУ.

Усі зустрічі були теплими і невимушеними. Гості були приємно вражені всім, що вони побачили. Вони активно спілкувалися з викладачами і постійно дякували всім за пам’ять про батька. Обмаль часу не дозволив більш детально показати наш університет, але маємо надію, що це не остання зустріч з родиною Моторних. На згадку Тамарі та Ользі Моторним було подаровано диски з записом заходів, проведених в університеті в пам’ять про Дмитра Моторного.