14 вересня у студентів-першокурсників нашого університету розпочався навчальний рік. Для багатьох з них перший день навчання в університеті став сходинкою у доросле життя. Своїми враженнями поділилася студентка 11 групи спеціальності “Готельно-ресторання справа” Аліна Джантатова.

– На годиннику вже 7:45… В голові стільки різних думок… Страх, нерви, радість від початку нового етапу — асорті емоцій та невеликі затори на моєму шляху, завдяки яким я вже, майже, запізнилась. З деякими одногрупниками ми зустрілись біля університету, стовбичили хвилин п’ять і гадки не маючи як зайти до 5 корпусу. Зрозумівши, ми впевнено йшли до Центрального входу. Нам поміряли температуру і далі ми побачили вхід до нашого, того самого 5 корпусу. Серце виплигувало з грудей. Думки, що я — студентка, вже доросла людина, що це нова глава моєї історії — спокою не давали. Перші кроки, пошук аудиторії 5204 — все як у тумані, хвилюється Аліна.

– Посміхаючись, з добрими очима, нас зустрічав тимчасовий куратор, бо так вийшло, що наш куратор захворів. Викладач, почала розповідати про університет та знайомити зі спеціальністю. Вибирали старосту, знайомились у групі, потім фотографувалися… Знайомство — це добре, але наступна пара – фізичне виховання, тому нас відправили на пробіжку до стадіону «Спартак». На стадіоні нас зустрічав щасливий та добрий викладач.

Після тренування, разом з моїми новими подружками, ми відвідали лекційне заняття, третю пару за розкладом – українську мову за професійним спрямуванням. Взагалі, я дуже чекала цієї дисципліни. Викладача з українською мови так приємно слухати, вона так вільно володіє державною мовою. Вона нам багато розповіла, та зробила міні-екскурсію.

Так і завершився мій перший день як студента Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, з радістю розповіла Аліна Джантатова .

Аліна Джантатова,
студентка 11 групи «Готельно-ресторання справа»