21-23 травня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся II етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика». В Олімпіаді прийняли участь 41 представник 23 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, це студенти – призери І етапу відповідної Олімпіади з міст України: Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Маріуполя, Одеси, Полтави та Харкова.

Наш університет достойно представили студенти І курсу енергетичного факультету Сідельников Богдан і Д’яченко Богдан, які були на екваторі розподілу балів.

Проведення заходів Олімпіади відбулося за участі голови і членів організаційного комітету, голови та членів журі, апеляційної комісії. У складі журі працювали провідні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України, серед яких був і представник ТДАТУ – завідувач кафедри вищої математики і фізики, доктор педагогічних наук, професор Сосницька Наталя Леонідівна.

Олімпіада проводилась у один тур, де студентам було надано 11 задач, які розв’язувались у письмовій формі. Кожній задачі надавалась певна кількість балів. Переможці ІІ етапу визначались за більшою кількістю набраних балів у вирішенні задач. Олімпіада відбувалася в атмосфері творчості, натхнення, обміну досвідом, доброзичливості і сприяла підвищенню престижу фізики серед студентської молоді.

Згідно отриманих результатів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» у 2018 році переможцями стали:

I місце – Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»,

ІІ місце – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова,

ІІІ місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників! А нашим Богданам бажаємо подальших успіхів у навчанні та перемог на конкурсах і Олімпіадах!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

IMG_20180322_171526

IMG_20180322_171319