Установами організаторами конференції були: Міністерство освіти і науки України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Таврійський державний агротехнологічний університет; Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова; Кременчуцький національний університету імені Михайла Остроградського; Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Заслужений автономний університет Пуебла (Мексика): факультет обчислювальних наук; Державний університет Малайзії штату Паханг (Куантан, Малайзія): факультет комп’ютерних систем і програмної інженерії; Ланчжоуський Джіатонг університет шляхів сполучення (м. Ланьчжоу, Китайська народна республіка).

У роботі конференції взяли участь науковці Національної академії педагогічних наук України (НАПН України), Національної академії аграрних наук України (НААН України), Академії наук вищої освіти України (АН ВО України), викладачі національних та галузевих університетів та інших вищих навчальних закладів України, Китайської народної республіки, Малайзії, Мексики. Серед учасників конференції: 7 академіків НАПН України, НААН України, АН ВО України, понад 30 докторів наук, професорів, понад 80 кандидатів наук, доцентів, а також біля 50 наукових співробітників, аспірантів, докторантів, учителів.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, заслужений працівник освіти України Володимир Кюрчев.

Привітання лунали від організаторів конференції. Виступили:

Надикто Володимир – доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, заслужений діяч науки і техніки України, проректор з наукової роботи Таврійського державного агротехнологічного університету

Шут Микола – доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри загальної та прикладної фізики НПУ імені М.П. Драгоманова

Сосницька Наталя – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету

Вершков Олександр – кандидат технічних наук, доцент, декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету

Академік Микола Шут урочисто передав колективу Таврійського державного агротехнологічного університету привітання з нагоди 85-річчя ТДАТУ від академіка Віктора Андрущенка, ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев привітав колектив та ветеранів кафедри вищої математики і фізики з 85-річним ювілеєм кафедри, а проректор з наукової роботи ТДАТУ, професор Володимир Надикто вручив ветеранам Подяки ректора.

Наталя Дьоміна, доцент кафедри вищої математики і фізики, розповіла про історичне минуле та сьогодення кафедри.

За традицією ТДАТУ було вшановано пам’ять загиблих вчених, викладачів, студентів у Другій Світовій Війні хвилиною мовчання.

Кращім студентам факультету інженерії і комп’ютерних технологій було надано почесне право покласти квіти до пам’ятника вченим, викладачам, студентам, які загинули у роки другої світової війни.

Доповіді виголошувалися на пленарному та чотирьох секційних засіданнях. Значна частина доповідей присвячена дослідженням науковців, докторантів, аспірантів і здобувачів у галузі фізики, математики, технологій, економіки, педагогіки, які одержали вагомі результати в розробці концептуальних ідей певних наук.

Особливої уваги заслуговують доповіді:

«Методологія моніторингу початкового рівня підготовки з математики та фізики студентів технічних вишів», яка була виголошена доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом НААН України, заслуженим працівником освіти України, ректором Таврійського державного агротехнологічного університету Володимиром Кюрчевим;

«Якісна вища освіта – основа державності України», яка була виголошена академіком НАПН України, доктором фізико-математичних наук, професором, завідувачем кафедри загальної та прикладної фізики НПУ імені М.П. Драгоманова Миколою Шутом.

«Сучасні вимоги до фундаментальної фізико-математичної підготовки студентів галузевих вишів» яка була виголошена доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету Наталею Сосницькою.

Доповіді учасників конференції відзначалися високим науковим рівнем, відображали нові результати досліджень в умовах входження України в Європейський освітній простір, відповідали реалізації технологій активного навчання фізико-математичних, технічних, технологічних та економічних дисциплін в національних системах освіти й охоплювали широкий спектр теоретичних проблем та практичних і методичних розробок, які набувають особливої актуальності у зв’язку з переходом до нових стандартів освіти.

GA1_6738GA1_6746GA1_6751GA1_6789GA1_6798GA1_6841GA1_6878GA1_6991GA1_6971GA1_6954GA1_6688GA1_6710GA1_6716GA1_6732