27 вересня 2019 року відбулося знайомство учнів 6-7 класів закладів середньої освіти Мелітополя з кафедрою вищої математики і фізики в рамках співробітництва Малої академії наук ММР ЗО з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного. Ключова роль у вихованні юних дослідників належить педагогічним і науково-педагогічним працівникам МАН. Керівником гуртка «Математика» МАН протягом останніх трьох років є Лариса Халанчук, асистент кафедри вищої математики і фізики.

До вихованців МАН зі словами привітання звернулася завідувач кафедри, професор Наталя Сосницька. Вона представила учням науково-педагогічний і допоміжний склад кафедри. Наталя Сосницька наголосила на важливості вивчення фізико-математичних дисциплін і зазначила пріоритети продуктивної співпраці з нашим університетом.

Мала академія наук забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, починаючи з 5-6 класу, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Сьогодні МАН виховує професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знають своє призначення, наукове покликання і йдуть до закладів вищої освіти, чітко розуміючи, в якій науковій галузі вони хочуть працювати.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

доцент Наталя Дьоміна

IMG_20190927_145346 IMG_20190927_145304IMG_20190927_145318-1