14 грудня 2021 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова разом з  завідувачем кафедри Електротехніки і електромеханіки ім. професора В.В. Овчарова» доцентом Сергієм Квіткою та доцентом Сергієм Курашкіним провели  профорієнтаційну роботу у Ботієвській школі  Мелітопольського району під час батьківських зборів.

Під час зустрічі з батьками та учнями випускних класів викладачі ТДАТУ надали вичерпну цікаву інформацію про наш університет. Перелік нових спеціальностей факультетів університету зацікавив присутніх. Окрема увага приділялася  інформації щодо участі в олімпіаді ТДАТУ з різних предметів та отримання додаткових балів до результатів ЗНО за  перемогу у цих олімпіадах.

Особливий наголос Олена Рожкова зробила на запрошенні випускників зустрітися на День відкритих дверей у ТДАТУ.

Ця зустріч не залишила байдужими ані присутніх випускників, ані їх батьків.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач  Олена Рожкова.