Привернути увагу учнів шкіл до питання вибору професії та її значення, звернути увагу на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності, поговорити про помилки, які допускаються при обранні професії, наголосити на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя – головна задача викладачів нашого університету.

Так, 9 грудня 2021 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Ольга Іщенко разом з  доцентами кафедри «Електротехнологї та теплові процеси» Вадимом Гулевським і Вадимом Попрядухіним провели  профорієнтаційну роботу у школах  Мелітопольського району. Викладачі відвідали ЗОШ с.Чкалове.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Під час зустрічі з випускниками викладачі надали  інформацію про перелік спеціальностей, які є в університеті. Розповіли про переваги навчання у нашому навчальному закладі.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач кафедри Олена Рожкова