3 і 12 червня 2020 року викладачі кафедри вищої математики і фізики прийняли  участь у вебінарі за темою:  Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection.

Вебінар організувала компанія Clarivate Analytics. Лектором була експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Ірина Тихонкова. Протягом вебінару розглянуто критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії за якими проходить відбір. Проговорено, як оцінити власне видання, порахувати цитування, що має у Web of Science Core Collection, визначити які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкується в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернуто увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi. За результатами перегляду вебінару було отримано сертифікати учасників.

За поданням:

асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук