Таврійський державний агротехнологічний університет у лютому-квітні 2018 року проводить для вступників до університету Всеукраїнські олімпіади з таких предметів:
  • Українська мова та література
  • Фізика
  • Біологія
  • Хімія
  • Географія
  • Іноземна мова (англійська, німецька)

Завантажити покрокову інструкцію про порядок реєстрації та участі у І турі Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ

Участь в олімпіаді дає унікальну можливість збільшити значення свого конкурсного бала, шляхом додавання до одного з конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО до 20 балів при вступі до ТДАТУ на такі спеціальності:
101 Екологія
133 Галузеве машинобудування
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
181 Харчові технології
193 Геодезія та землеустрій
201 Агрономія
203 Садівництво та виноградарство
205 Лісове господарство
208 Агроінженерія
263 Цивільна безпека

Олімпіада проводиться у два тури
  • Перший – дистанційний, онлайн на навчально-інформаційному порталі ТДАТУ (термін проведення з 15.02.2018 по 12.04.2018).
  • Другий – очний, в університеті (термін проведення з 16.04.2018 по 26.04.2018).

Приклад розрахунку КБ учаснику олімпіади ТДАТУ

• Склавши ЗНО 2018 року, ти отримав 170 балів з української мови та літератури, 165 балів з біології, 150 балів з математики та маєш атестат зі 175 балами. При вступі на спеціальність «Агрономія» твій конкурсний бал (умовно) складатиме:
Укр.мова 170×0,4 + Біологія 165×0,3+ Математика 150×0,2 + Середній бал атестата 175×0,1 = 165 балів
  • Після успішної участі в олімпіаді з біології і отримання, наприклад, додаткових 18 балів твій конкурсний бал складатиме:
Укр.мова 170×0,4 + Біологія (165+18)×0,3+ Математика 150×0,2 + Середній бал атестату 175×0,1 = 170,4 бали (↑5,4)
  • Таким чином, за рахунок олімпіади ти отримуєш +5,4 бали до загального конкурсного бала, а це суттєво підвищує твої шанси вступити на місце державного замовлення.

Основні засади проведення Олімпіади

• Дистанційний та очний тури олімпіад проводяться у формі тестового комп’ютерного тестування, яке здійснюється на навчально-інформаційному порталі (НІП) ТДАТУ www.nip.tsatu.edu.ua у формі самостійного діалогу учасника олімпіади з комп’ютером.
  • Учасник отримує 50 завдань. Кожне завдання містить чотири варіанти відповідей, серед яких лише одна правильна.
  • Кожна правильна відповідь оцінюється у 2 бали. Результати дистанційного та очного туру Олімпіади оцінюються за шкалою від 0 до 100 балів.
  • Одна й та сама особа може взяти участь в олімпіадах з декількох предметів, при цьому нарахування додаткових балів здійснюватиметься тільки за одним конкурсним предметом.
  • До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 балів у першому турі.
  • Додаткові бали до одного з конкурсних предметів додаються учасникам другого туру Олімпіади, які набрали не менше 90 балів з цього предмету, шляхом переведення результату із 100-бальної шкали у  20-бальну шкалу на основі даних таблиці
Бали,  одержані  у ІІ турі Олімпіади
Додаткові бали до конкурсного предмету
90
16
92
17
94
18
96
19
20

• Для нарахування додаткових балів, необхідно подати заяви на спеціальності ТДАТУ, де передбачено додавання додаткових балів та звернутися до приймальної комісії ТДАТУ з відповідним проханням.

Послідовність дій для участі в Олімпіаді:

1. Для участі необхідно зареєструватися учасником Олімпіади, заповнивши відповідну форму у період з 02.2018 по 12.04.2018 року.
  2. На зазначену при реєстрації електронну пошту надійде логін та пароль для доступу до навчально-інформаційного порталу ТДАДУ.
  3. Здійснивши вхід на портал, необхідно обрати відповідний предмет та надати відповіді на питання. Якщо за результатами проходження першого туру вдалося набрати більше 75 балів – перший тур Олімпіади успішно пройдено. Вітаємо!
  4. Другий тур Олімпіади проходитиме в університеті за розкладом у період з 16.04. по 24.04.2018 року, про участь у якому обов’язково повідомить представник університету телефоном або листом на електронну адресу.
  5. Для участі у другому турі треба приїхати до університету, правильно виконати завдання другого туру, набрати більше 90 балів – і все, додаткові бали у тебе в кишені. Вітаємо!

Наказ про проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ
Положення про проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ