30 вересня 2022 року, не зважаючи на воєнний стан у країні, та з непохитною вірою в Перемогу, на базі кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації», яка присвячена 90-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

До оргкомітету надійшло близько 100 заявок від науковців, викладачів і  здобувачів різних рівнів вищої освіти класичних, технічних, агротехнічних, педагогічних університетів та інших закладів освіти, наукових установ України, Німеччини, Швеції, Республіки Узбекистан, Азербайджанської Республіки,Таджикистану, Литви.

Україна представлена учасниками з 11 областей.

Зареєстровано 150 учасників, з них: 30 докторів наук, професорів; 56 кандидатів наук, доцентів; наукові співробітники, викладачі, вчителі, працівники служби берегової охорони. Небайдужими до проблем, поставлених в рамках 5 актуальних та різнобічних секцій міжнародної науково–практичної конференції, виявились близько 30 здобувачів різних рівнів вищої освіти.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку співорганізаторам та усім учасникам конференції й налаштований на продовження взаємовигідної співпраці в різноманітних спільних наукових заходах та проектах.

Збірник матеріалів конференції та сертифікати учасників будуть розміщено на офіційному сайті конференції.

Наталя Дьоміна,
к. т. н., доцент кафедри вищої математики і фізики,
Альона Дяденчук,
к. т. н., старший викладач кафедри вищої математики і фізики