Cтажування
в Празькому інституті підвищення кваліфікації http://www.prizk.cz
за програмою підвищення кваліфікації
«Освітні системи, проектна та публікаційна діяльність в країнах Євросоюзу»
16-25 серпня 2017 року
(з презентацією Швейцарської Освітньої Групи, м. Люцерн)
Дедлайн 02 серпня 2017 р.

Програма стажування (108 годин) складається з 3 модулів:

Модуль 1 (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи): Освітні системи країн Євросоюзу
Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти.
Порівняльна характеристика освітніх систем Чехії, Німеччини, Франції, Австрії та Швейцарії.
Кроскультурні комунікації в навчанні та академічна мобільність викладачів та студентів.
Програми підготовки та організація навчального процесу.
Інтеграція науки в навчальний процес.

Модуль 2 (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи): Публікації в західних журналах: теорія та практика

Практика, правила і традиції написання наукової статті в журнали, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші.
Практичні рекомендації з написання статей.
Оформлення статті, правила цитування, оформлення бібліографії посилань – як це бачить шеф-редактор журналу.
Системи та індекси цитування наукових журналів, публікаційної активності та продуктивності вчених.
Системи SCOPUS і Web of Science в практиці.
Імпакт-фактор наукового журналу, індекс Хірша, цитування.
Мова академічного письма: як підготувати статтю для публікації в іноземному виданні.
Структура та оформлення статті. Цілі дослідження. Методика та аргументації. Представлення результатів, аналіз і полеміка по темі.
Стилістичні особливості академічного письма. Списки слів, що найчастіше зустрічаються та стилістичні патерни.

Модуль 3 (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи): Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях
Проектний менеджмент: планування і підготовка проектів.
Індивідуальні та інституційні проекти.
Проектні та грантові можливості Євросоюзу.
Умови успішної реалізації проектів у ЄС (на прикладі Чехії, Великобританії, Ірландії).
Процедура подачі заяви.
Умови та вимоги до заявників.
Оформлення конкурсної документації. Методика і аргументація. Опис індикаторів і результатів проекту. Складання бюджету.
Case-studies.

Окрім Праги учасники стажування будуть мати можливість відвідати презентацію Швейцарської Освітньої Групи в місті Люцерн (Швейцарія),
а також в межах позааудиторної роботи відвідають знакові для світової науки та освіти міста, в яких жили та працювали видатні науковці та освітяни:
Альберт Ейнштейн (Цюріх, Берн), Зигмунд Фрейд (Відень), Жан-Жак Руссо (Женева), Фрідріх Ніцше (Базель), Андре Ампер (Ліон),
а також Штутгарт – місце з найбільшою в Європі щільність наукових та освітніх організацій, Мюнхен,
де знаходиться одна з найбільших в Європі наукових бібліотек, Нюрнберг – де в перше в світі в 1543 році було опубліковано революційну
працю Коперника «DeRevolutionibusorbiumcoelestium» та деякі інші.
Вартість участі у стажуванні -140 євро (сплачується на рахунок Празького інституту підвищення кваліфікації по прибутті в Прагу). У вартість стажування входить тільки саме стажування (лекції, семінари, майстер-класи, інша аудиторна та позааудиторна робота, консультації та інші види занять, які передбачено програмою стажування, сертифікат за участь у стажуванні).

Трансфер (Львів-Прага-Мюнхен-Ліон-Женева-Лозанна-Берн-Базель-Люцерн-Цюріх-Штутгарт-Нюрнберг-Прага-Відень-Будапешт-Львів), проживання та організацію вільного часу організованих учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua).

Вартість послуг складає гривневий еквівалент 455 євро, куди входить трансфер комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях три зірки зі сніданками у двомісних номерах.
Cтрахування до вартості участі у програмі не входить та додатково самостійно сплачується у відповідні інституції.
Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату.
Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Організованим учасникам стажування запрошення на стажування надаються після сплати вартості послуг туроператора та укладення відповідного договору з туроператором.
Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючим особам запрошення на стажування не надаються
Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні до 02 серпня 2017 р. надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.netКонсультування:
тел: 098 570 65 46 ; e-mail: confgalilei@ukr.net