Шановні колеги!

Запрошуємо на дистанційне стажування. Це гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн-конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами.

Основна мета стажування – пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн-конференцій на українську мову.

Дати стажування: 14 вересня – 9 жовтня 2020 року.

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за трьома модулями:

Модуль 1

Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн курс та індивідуальна робота).

Модуль 2

Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн курс та індивідуальна робота)

Модуль 3

Система вищої освіти у Європі (дистанційний онлайн курс та індивідуальна робота)

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбудеться з професійним перекладом на українську мову.

Запрошуємо до реєстрації на стажування : https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2020/