Програма обміну викладачами (FEP)

Міністерства сільського господарства США

fas_usdaПрограма (FEP) забезпечує підтримку українських викладачів розвивати й удосконалювати курси дисциплін та/або навчальні плани, навчальні засоби і методи оцінки студентів у процесі практичної роботи. Викладачі економічних спеціальностей мають можливість проти стажування в університеті США протягом 4 місяців.

Детальна інформація – http://www.fas.usda.gov/icd/FEP/fep.asp

Міжнародна програма обміну по дослідженню в сільськогосподарській галузі за підтримки сім’ї Воскобів (WIRA)

psu_agricultureПрограма WIRA для молодих науковців має на меті надати можливості новим талановитим викладачам Українських ВНЗ для професійного розвитку в галузі планування навчальних програм, розробки навчальних курсів та їх викладанні.
Програма дає можливість молодим науковцям протягом семестру розширити знання та навики у їхній галузі спеціалізації через відвідування семінарів та лекцій та співпрацю із викладачами Факультету сільського господарства.

Детальна інформація – http://agsci.psu.edu/international/programs/central-and-eastern-europe/wira/default

Програма імені Фулбрайта

fulbrightПрограма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні — з 1992 року — понад 850 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, майже 500 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Детальна інформація – http://www.fulbright.org.ua/