Гранти Міжнародного стипендіального фонду Хоньо (Honjo International Scholarship Foundation) призначені студентам- іноземцям для навчання на післядипломному рівні (магістратура, аспірантура) в японських університетах. За підсумками конкурсу гранти отримають від 15 до 20 студентів.

Вимоги до учасників програми :

1. До участі в конкурсі запрошуються студенти- іноземці, які зареєстровані для навчання на післядипломному рівні в японських вузах , що демонструють академічні успіхи і високі моральні якості , які потребують фінансової допомоги.
  2. Претенденти на участь в програмі повинні бути зареєстровані для навчання або прийняті на післядипломний рівень навчання в японському ВНЗ з (після ) 1 квітня 2014 . Для підтвердження цього факту необхідно представити будь-який з наступних документів : свідоцтво про зарахування , лист про прийом або лист, що підтверджує , що студент прийнятий на навчання .
  3. Студенти , зараховані до аспірантури ( PhD Program ) , повинні мати дату народження не раніше 31 березня 1978 . Студенти , зараховані до магістратури – не раніше 31 березня 1983 .
  4. Необхідно переконати членів комісії у тому , що стипендіат має можливість працевлаштування після повернення в рідну країну після закінчення курсу навчання в Японії.
  5. Учасник програми повинен продемонструвати відбіркової комісії вміння і бажання бути « послом доброї волі» , внести свій внесок у встановлення добрих міжнаціональних відносин .
  6. Студент повинен бути в змозі підтримати просту розмову на японській мові , оскільки співбесіду проводитиметься на японському .

Стипендія становить від ¥ 150,000 до ¥ 200,000 на місяць залежно від тривалості навчання . Тривалість навчання – від 1 до 5 років – залежить від програми навчання. Для участі в наукових конференціях надається додаткове фінансування.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 1 вересня по 30 листопада 2013 року.

Детальніше – http://hisf.or.jp/english/sch-f/index.html