Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції, організатором якої є Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, за інформаційної підтримки Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME.

Дата та місце проведення: 26-30 листопада 2019 р., м Новий Сонч, Польща.

Робочі мови конференції: англійська, польська, українська, російська.

Термін подання матеріалів і заявок: до 15 жовтня 2019 р.

Голова організаційного комітету: Dariusz Woźniak Dr of Economics, Rector Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Poland) (http://www.wsb-nlu.edu.pl/).

Секції

1. Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
  2. Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
  3. Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

Загальний графік конференції:

26 листопада. Вівторок.

Прибуття в Новий Сонч.

14.00 – 17.00 Реєстрація учасників конференції (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).

27 листопада. Середа.

10.00 – 10.30 Відкриття конференції.

10.30 – 13.00 Пленарне засідання (перша частина).

13.00 – 13.30 Кава-брейк.

13.30 – 15.00 Пленарне засідання (друга частина).

15.00 – 17.00 Час для індивідуальних консультацій, дискусій.

28 листопада. Четвер.

10.00 – 13.00 Секційні засідання

13.00 – 13.30 Кава-брейк

13.30 –15.00 Секційні засідання.

29 листопада. П’ятниця

Час для індивідуальних консультацій, дискусій, відпочинку.

18.00 – 20.00 Урочиста вечеря.

30 листопада. Субота.

Виїзд учасників конференції.

Умови участі:

• Вартість участі у конференції складає 80 євро. Термін сплати участі у конференції – 1 листопада 2019 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити участь у конференції по приїзду в університет.
  • Для студентів віком до 25 років (бакалавріат та магістратура), які безпосередньо очно беруть участь у конференції, участь у конференції – безкоштовно!
  • Доплата за кожного співавтора, якщо він безпосередньо бере участь у конференції – 60 євро, якщо дистанційно – 40 євро. Співавтору теж надається сертифікат та програма. Наукові керівники студентів прирівнюються до співавторів.
  • За підсумками конференції учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей протягом місяця будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщено в бібліографічному репозиторії Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University. Збірнику надається ISBN.

Трансфер та проживання:

Трансфер та проживання учасники конференції забезпечують собі самостійно.

З України, для бажаючих, можливий організований виїзд (26 – 30 листопада 2019р.) Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 185 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів – Новий Сонч – Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3-4 зірки (чотири ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату.

З питань організованого трансферу з України консультації за телефоном: +38 096 83 177 94.

За інформацією щодо оформлення тез доповіді, подання матеріалів та заявок звертатися в відділ міжнародних зв’язків.