Відділ міжнародних зв’язків  запрошує викладачів та науковців ТДАТУ взяти участь у конкурсі від Посольства Франції в Україні для отримання короткострокових стипендій та проходження стажування в університетах і наукових закладах Франції.

Тривалість стажування: від 2 тижнів до 1 місяця.

Фінансові умови: стипендія у розмірі 1374-1700 євро на місяць та відшкодування транспортних витрат.

Кінцевий строк подання заявок: 30 березня 2019 року.

Початок стажування має бути запланованим з 15 травня до 21 грудня поточного року.

Кандидати повинні:
1. заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
2. відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:
– детальний опис перебування у Франції (французькою чи англійською мовою, 1-2 сторінки максимально)
– резюме кандидата
– лист підтримки від французької лабораторії, із зазначенням інтересу до співробітництва з установою, яку представлятиме кандидат (французькою чи англійською мовою, формат pdf)

Детальна інформація про умови участі в конкурсі, процедуру відбору та вимоги до кандидатів доступна за посиланням: https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/bhns