Мета: головна мета літньої школи AПД – це ознайомлення студентів українських вищих навчальних закладів в аграрній сфері з німецьким досвідом щодо організації аграрної політики, освіти та бізнесу; а також покращення практичних навичок спілкування англійською мовою. З цією метою літня школа проводиться на англійській мові, а до викладання в ній запрошуються провідні німецькі організації та компанії, що працюють в Україні та Німеччині. Важливими партнерами для літньої школи є діючі в Україні проекти ДКП, посольство Німеччини в Україні, а також представництво Європейської Комісії. Літня школа проводиться за підтримки НМЦ «Агроосвіта», а також Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Організатори: AПД у співпраці з НМЦ «Агроосвіта», за підтримки ДКП – проектів Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини.

Період: 8 днів з 22.09.2018 по 29.09.2018

Цільова група: Студенти з українських вищих навчальних закладів з аграрним профілем (близько 15 осіб); Основна вимога – вільне володіння англійською мовою (мінімум B1); знання мови оцінюються співробітниками AПД під час відбіркового Skype-інтерв’ю.

Проживання та харчування: готель та їдальня надається НМЦ «Агроосвіта», участь у літній школі фінансується проектом AПД (переїзд, проживання, харчування)

Розклад:

18.07.18 – Презентація концепції – НМЦ «Агроосвіта»

19.07.18 – Опрацювання пропозицій та відправка програми потенційним учасникам (німецькомовним доповідачам)

30.07.18 – Інформація та запрошення для українських вищих навчальних закладів (поширює «Агроосвіта») з терміном реєстрації до 10.09.2018. Запрошуються українські вищі навчальні заклади з аграрним профілем. Кожен вищий навчальний заклад може запропонувати до трьох кандидатів на співбесіду (необхідно надати: резюме, телефон, Skype – адресу)

11.09.18-14.09.18 – Skype – інтерв’ю після попередньої домовленості з AПД (контакт: info@apd-ukraine.de)

22.09.2018 по 29.09.2018 – Участь у літній школі у Києві

Випускна презентація/проект: на момент завершення літньої школи, кожен учасник повинен підготувати і презентувати короткий фінальний проект. Це має бути коротка презентація макс. на 10 хвилин з її наступним обговоренням протягом 5-10 хв. У презентації потрібно висвітлити точку зору студента на те, як німецький досвід, отриманий під час літньої школи, може бути використаний для його подальшого розвитку/наукової діяльності/працевлаштування. Шаблон презентації буде надано на початку літньої школи.