Бачення Літньої школи з глобального підприємництва заснована на заяві “Мільйонні проекти сприяють соціальним змінам”. Ми хочемо заохочувати і підключити видатних студентів з усього світу, щоб кинути виклик проблем суспільства шляхом підприємницьких засобів. Ми хочемо, щоб студенти мислити масштабно і зробили внесок у стійку зміну відповідний розмірності мільярду. Літня школа з глобального підприємництва є спільним проектом чотирьох провідних університетських центрів з підприємництва у Мюнхені, а також Академії соціального підприємництва – ось чому ми віримо в силу підприємницького мислення для кращого та сталого майбутнього.

Під час літньої школи студентські команди розвиватимуть ідеї, які мають як стійкий вплив на суспільство, так і самоокупну, прибуткову бізнес-модель. Студенти дізнаються про підприємництво, розвиватимуть свої власні стійкі бізнес-ідеї і побудують тривалу мережу міжнародних відмінних та підприємницьких студентів. Літні школи  з глобального підприємництва сприяють важливій ролі освіти, підприємництва та створення мереж для сталого розвитку.

Час проведення Літньої школи з глобального підприємництва

16-26 вересня 2014 року

Процес подачі заявки

Цього року ми будемо приймати 35 видатних студентів з усього світу, які отримають запрошення до Мюнхена. Крім того ми будемо приймати 15 віртуальних учасників. Всі заявки пройдуть дуже суворий, але справедливий процес відбору. Термін подачі заявок буде оголошений найближчим часом.

Ви можете подати заявку з вашим резюме, мотиваційним листом (макс. близько 200 слів) та рекомендаційним лист ом у вигляді вкладень у форматі PDF.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, перевірте спочатку всі питання, що часто задаються, а якщо у вас ще є питання, будь ласка, надішліть листа на info@globalsummerschool.org.

Заявку на участь в Літній школі з глобального підприємництва можна подати ТУТ.

Детальніше на www.globalsummerschool.org