«Європейська ліга професійного розвитку» восьмий раз поспіль організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкуванняна базі  Університету  Collegium  Civitas  Варашава, Польща.

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Нові та інноваційні методи викладання. Реалізаціяміжнародних освітніх проектів в фінансовій перспективі ЄС»  на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. 12 листопада-7 грудня 2018 р.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальнимиметодами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дати проведення: 12 листопада-7 грудня 2018 р.

Програма стажування складається з двох модулів:

Модуль 1. Дистанційне навчання (12 листопада – 4 грудня 2018)

Структура: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.

Модуль 2. Виїзний модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава,Польща (5-7 грудня 2018)

Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власногопроекту.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 10 листопада 2018 року.

Університетом Collegium Civitas видається сертифікат на 108 годин усім учасникам стажування.

Теми стажування

  1. Поняття інтернаціоналізації вищої освіти, основні складові. Народження та еволюція цьогопоняття.
  2. Конституція для науки. Проект реформи польської вищої освіти. (Міністра SZ J. Gowina). Програми наукового моделювання професійної підготовки студентів. Основні інструменти підтримки мобільності науковців.
  3. Організація навчання, програми та підготовки студентів у польських вищих навчальних закладах. Ознайомлення з теоретичними засадами організації навчального процесу та освітніми стандартами у польських вищих навчальних закладах. Моделі європейських освітніх систем та особливості роботи із ними, методи оцінювання успішності студентів, організація праці викладача європейського вищого навчального закладу та формування педагогічного навантаження. Болонська система та її вплив на інтернаціоналізацію освіти.
  4. Підтримка та використання грантів для інтернаціоналізації вищих навчальних закладів. Організація міжнародної співпраці в рамках Європейського законодавства. Освітні програми, гранти тастипендії Європейського союзу, особливості вибору, організація роботи. Колегіум Civitas досвід участі в програмі “Ерасмус” та його роль у інтернаціоналізації освіти.
  5. Створення та управління дослідницькими та аналітичними проектами. Написання власногопроекту за результатами стажування та презентація.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить: стажування, сертифікат від Університету CollegiumCivitas, проживання в двомісному номері готелю (дві ночі зі сніданками), екскурсійна програма та медичнестрахування становить 255 євро. (50 евро у гривневому еквіваленті +205 евро) В разі необхідності відкриття шенгенської візи учасником сплачується консульський збір та послугивізового центру.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням.

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в на базі Університету Collegium Civitas, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного та національного паспорту на електронну адресу: mail.elpd@gmail.com до 10 листопада 2018 р!

Тема листа: Стажування – Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

Заявка прізвище (учасника);

Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розселення, програми стажування та запрошень:

Панкратова Ольга, тел.: +38044 333 9189, +38063 333 9152, +38066 333 9152, +38067 333 915