Запрошуємо взяти участь у Міжнародному підвищенні кваліфікацій (вебінарі) на тему: «Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи Zoom». Організатором є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технічного парку та IESF ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян».

Термін Вебінару –  31.08-07.09.2020 року, м. Люблін (Республіка Польща).

В онлайн Вебінарі можуть брати участь вчителі, методисти загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, гімназій, науковці та викладачі вищих навчальних закладів.

Програма міжнародного підвищення кваліфікацій (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 годин): з них лекційні – 12 годин, практичних 20 годин, самостійна робота 13 годин.

Тематика Вебінару:

Тема 1. Основні типи комунікативної взаємодії в Інтернеті. Веб-конференція (інтернет конференція);

Тема 2. Вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання;

Тема 3. Сервіс вебінарів та відео-конференцій за допомогою платформи zoom.us.

Тема 4. Загальні правила відео-спілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформ Zoom.

Підсумковий онлайн-тест.

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікацій (Вебінар) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Вартість участі: 200 грн.

Реквізити для оплати.

Заявку та квитанцію про оплату участі просимо надсилати на e-mail: iesfki@gmail.com .