wszop

Програма подвійного диплома від Університету охорони праці в Катовіцах, Польща (WSZOP)

Університет охорони праці в місті Катовіце, Польща (WSZOP) з 2009 року співпрацює з університетами ЄС в рамках європейської програми «Подвійного  диплому». Тепер ця програма є доступною для студентів нашого ВНЗ.

Учасник Програми після закінчення навчання отримує Диплом в нашому університеті одночасно із Дипломом у Польщі. Навчання відбувається на польській та англійській мові. Якщо студент потребує вивчення польської мови – матиме змогу під час навчання у польському Університеті відвідувати безкоштовні курси.

Важливий елемент Програми – можливість участі студентів у програмах Європейського Союзу, зокрема «Ерасмус+». Будь-який студент, склавши тест на знання англійської мови, має змогу стажуватися на підприємствах ЄС та навчатися в університетах ЄС безкоштовно, отримуючи під час навчання та стажування стипендію ЄС  розміром від 400 до 800 Євро на місяць.

В рамках магістерської програми Університет готує спеціалістів у сферах:

 • Менеджмент (інноваційний менеджмент, фінансовий аналітик, менеджер культурних та спортивних заходів, управління проектами, коучинг та наставництво, кадри та заробітна плата );
 • Технологія виробництва та управління (управління охороною навколишнього середовища та економіка відходів, охорона праці та управління безпекою виробничих процесів, пожежна безпека );
 • Внутрішня безпека (безпека в галузі державного управління, детективістика та криміналістика, тактика та методи інтервенції).

В рамках бакалаврської програми Університет готує спеціалістів за такими спеціальностями:

 • Технологія виробництва та управління (безпека та охорона праці, управління якістю, логістика промисловості та торгівлі, безпека та протипожежний захист в промисловості, інформаційні системи в бізнесі, радник клієнта, психологія в бізнесі, бухгалтерський облік та податки, управління дебіторською. Заборгованістю та стягнення боргів, управління нерухомістю, управління бізнесом, управління людськими ресурсами);
 • Внутрішня безпека (громадський порядок та безпека, кримінологія та криміналістика, спеціалізовані методики);
 • Англійська філологія(прикладна лінгвістика, спеціалізовані мови);
 • Культурознавство (реклама та PR, організація культурних заходів, створення сценаріїв комп’ютерних ігор).

Навчання за програмою «Подвійного  диплому» триває щонайменше один семестр. Спільний навчальний план дозволить уникнути повторення вивчених дисциплін. Навчання реалізується у формі:

 • Стаціонарного навчання (приїзд до Польщі два рази на семестр);
 • Електронного навчання на платформі Moodle;
 • В рамках самоосвіти на основі отриманих матеріалів.

В рамках програми:

 1. Щоденне консультування із вивчення польської мови;
 2. Курс польської мови в рамках Літньої школи;
 3. Курс за спеціальністю «Європейський парламентаризм»;
 4. Кожен учасник Програми отримує графік навчань та перелік екзаменаційних завдань.

Переваги програми:

 1. Два дипломи: український і польський;
 2. Навчання в сучасному Університеті в Європейському Союзі;
 3. Вивчення польської мови в Польщі;
 4. Проживання у гуртожитку;
 5. Економічно вигідне повітряне сполучення з Катовіце;
 6. Після закінчення навчання можливість двомісячного стажування на підприємствах ЄС за програмою Erasmus + зі щомісячною стипендією від 500 до 800 євро залежно від країни, де відбуватиметься стажування.